Hizmetlerimiz

Lazer Epilasyon

Buz Lazer epilasyon kullandığı kademeli ısıtma metodu ile kıl köklerini etkili bir şekilde tahrip ederken çevredeki cildin zarar görmesini önler, ciltte yanık oluşma riskini ortadan kaldırır.

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı işlemi, ölü cilt hücrelerini ve ciltteki fazla sebumu temizleyerek temizlemeye başlar. Daha sonra, gözenekleri tıkayan kir ve yağı kırmak için cilde salisilik ve glikolik asitlerin bir karışımı uygulanır.

Leke & Akne Giderme

Artık günümüz koşullarında teknoloji sayesinde her türlü cilt lekelerine son verilmektedir. Mesela doğum lekeleri ise önemli lekeler olduğu için 10 veya 15 seans sürebilmektedir. Güneş lekeleri 8 veya 10 seans sürmektedir.

Yüz Gençleştirme

BBL ışık enerjisi; yaşlanma, mimik kırışıklıkları, yerçekimi ve güneş hasarına bağlı sorunların tedavisinde kullanılan en etkili tekniklerden biridir. 

Ozon Terapi

Vücut için yapılan en güzel uygulamadır. Vücudumuzun genel olarak etkileyen saçımıza kadar gençleştiren yenileyen bir uygulamadır. Kaliteli bir yaşam olarak kabul edilir. 

Dermapen

Dermapen uygulaması yaşlanma nedeniyle oluşan cilt problemlerinin giderilmesi için kullanılmaktadır. 

Karbon Peeling

Günümüzde lazer yöntemleri cilt sağlığı ve güzelliği için sıkça uygulanmaya başlamıştır. Karbon peeling uygulaması da bu son yeniliklerden bir tanesidir.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle ‘’Mikro Pigment uygulaması’’ mikro, steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir.

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme; dudak çizgisine yapıldığı gibi komple dudak içi renklendirilerek de yapılabilen bir işlemdir. Sadece dudak kontörü dudak hatlarını çizgisini belirginleştirirken, her iki işlemin birlikte yapılması dudakları daha bakımlı ve dolgun gösterir.

Eyeliner & Dipliner

İstediğiniz kalınlıkta, son derece düzgün ve doğal görünümlü bir göz çizgisine sahip olabilirsiniz. Bu sayede kirpikleriniz daha sık görünecek ve gözleriniz daha belirgin olacaktır.

Kaş Laminasyonu

Kaşlar kimi zaman kalınlaştırıldı; kimi zaman düzeleştirildi, kavislendirildi ve kimi zaman da kıl tekniğiyle yöntemiyle şekillendirildi.  Son dönemde ise doğal şekil alan, yukarı doğru efektli kaşlar popüler…

Kirpik Lifting

Kirpiklerin özel bir teknik ile uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemine Kirpik Lifting denilmektedir.Kirpik lifting, kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlayıp,  canlı bakışlar elde etmeniz için yapılan bir işlemdir.

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması ipekten yapılmış kirpiklerin, üst göz kapağında ki kirpiklerin diplerine tek tek yapıştırılması ile yapılan bir uygulamadır.

G5 Masajı

G5 Masajı diğer masajlardan uygulama olarak biraz farklıdır. Bu masajda hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma yöntemi uygulanır ve bu kalça, üst bacak, kol ve popodaki fazla yağları ve selülitleri yakar.

Protez Tırnak

Tırnak problemlerinin en büyük ve uzun süreli çözümlerinden birisi protez tırnaktır. Protez tırnak uygulandıktan sonra düzenli olarak bakımları yapıldığı taktirde, kullanım ömrü sınırsızdır.

Jel Tırnak

Protez tırnak estetik açıdan son yıllarda en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir.Uygulamanın tırnaklara hiçbir zararı yoktur, tırnakta renk değişikliği yapmaz ve anatomik yapısına zarar vermez.

Manikür & Pedikür

Almila Güzellik Merkezinde manikür ve pedikür uygulamalarında kuru sistem, medikal cihazlar, profesyonel aparat ve ürünlerin kullanımı tercih edilmektedir.

Led Terapi

Led Terapi, diğer tüm ışık tedavilerinde olduğu gibi cildin kendi kendini iyileştirmesini sağlayan bir tedavi yöntemidir. Led Terapi uygulamasının en önemli özelliği cildi harekete geçirerek yenileme sürecini kısaltmasıdır.